Brand Name

Oracle PartnerNetwork
Cloud Center of Excellence

Oracle PartnerNetwork Cloud Center of Excellence

Oracle Partner Network

İş ortakları topluluğumuzun merkezinde yer alan Oracle PartnerNetwork Cloud Center of Excellence, iş ortaklarımıza kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmak üzere hazırlanmıştır. Eğer iş ortaklarımız çözümlerini müşteri adaylarına göstermek veya bir etkinlik düzenlemek isterse, Oracle PartnerNetwork Cloud Center of Excellence bunun için ideal ortam olacaktır.

Cloud Center of Excellence, gelişmeye açık ve etkinliğini artırmak isteyen iş ortaklarına mevcut sistemler için teknik destek sağlamakta ve çalışanların eğitiminde yardımcı olmaktadır. İş ortaklarının Oracle ürün bilgilerini ve yetkinliklerini artırmak, bu sayede satış grafiğini yükseltmek amaçlanmaktadır. İş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu her konuda, CCoE uğrayacakları ilk yer olacaktır.

İş ortaklarımız, Oracle ürünlerini ve piyasayı daha iyi çözümleyebilecek, aynı zamanda Oracle ürünlerinin işlevselliklerinden, CCoE sayesinde istifade edebileceklerdir. CCoE, satış ve pazarlama sektörlerindeki şirketlere Oracle ile ortaklık sağlayarak destek verirken aynı zamanda iş ortaklarına oluşturduğu ağ ile birlikte çalışma imkanı yaratmaktadır.

Güncel Eğitim Programlarımız

Güncel eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için etkinliklerin üzerine tıklayabilir, online kayıt yaptırabilirsiniz.

Eğitim Adı ve Detaylı Bilgi Eğitim Tarihi Eğitim Süresi Eğitim Türü Kayıt
Trend Micro Deep Security Teknik Eğitimi - Istanbul 12 Eylül 1 Gün Ücretsiz
MobileIron Teknik Eğitimi - Istanbul 19 Eylül 1 Gün Ücretsiz

Güncel Eğitimler Hakkında Bilgilendirmek İstiyorsanız Lütfen Formu Doldurun

LinkPlus, 1995 yılında kurulmuş ve bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir firmadır.

LINKPLUS.COM.TR 2017 - Website Management: flatart