Brand Name

LinkPlus

LinkPlus, 1995 yılında kurulmuş ve bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Kurulduğu günden beri önde gelen kurumsal teknolojilerin distribütörlüğünü yapan firma, her geçen gün distribütörlük ağını genişletmekte ve büyüme potansiyelini artırmaktadır 2017 yılı itibariyle bünyesine kattığı Hitachi, Red Hat, Trend Micro, Splunk, Versa Networks ve 2018 yılı itibariyle bünyesine kattığı MobileIron, PTC, Veritas distribütörlükleriyle LinkPlus, büyümesine hızla devam etmektedir.

Katma Değerli İş Modeli

LinkPlus’ın temel amacı, temsilcisi olduğu ürünleri katma değerli iş modeli anlayışıyla bilişim alanında faaliyet gösteren iş ortakları üzerinden pazarlama, teknik destek ve danışmanlık hizmetlerini vermektir.
Bilgi ve deneyim tabanlı satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile LinkPlus, Demo Center’dan eğitim merkezine, periyodik ürün bakımlarından teknik desteğe kadar ürün hakkındaki her konuda etkinlik sağlamaktadır.
Şirketimizin katma değerli iş modeli anlayışı, bizleri sadece finansal işlemleri yürüten ve stok tutan bir firma olmaktan öte, elindeki ürün ve hizmetlere yeni değerler katarak müşteriye ulaştıran bir firma haline getirmiştir. Bu anlayış doğrultusunda LinkPlus, distribütörlük ağını her geçen gün genişleterek sektörde öncü bir konuma yerleşmiştir.

Global Çerçevede Gelişim Hedefi

Başarılarıyla dikkatleri üzerine çeken LinkPlus, 2015 yılında Redington Gulf firması tarafından satın alınmıştır. 2017 yılı sonunda tamamlanan hisse devrinin ardından LinkPlus, uluslararası bir şirket ailesinin üyesi olmuştur.
Oracle’ın Türkiye’deki ilk distribütörü olarak Oracle iş ortaklığı ile pek çok başarıya imza atan LinkPlus, bu başarıları nedeniyle pek çok ödüle layık görülmüştür. LinkPlus şu an için Ankara ve İstanbul olmak üzere iki ayrı lokasyonda hizmet vermektedir.

LinkPlus, 1995 yılında kurulmuş ve bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir firmadır.

LINKPLUS.COM.TR 2017 - Website Management: flatart