Brand Name

Oracle Cloud

Oracle Bulut Hizmetleri

Oracle IaaS

Projelerinize ve işletmenize değer katmak, üretkenlik sağlamak istiyorsanız IaaS bulut sisteminde bütün iş yüklerini çalıştırabilirsiniz. IaaS, BT hedeflerinize hızla ulaşmanıza yardımcı olmak için esnek bilgi işlem, ağ iletişimi ve depolama gibi bir dizi temel özellik sunar.

Detaylı Bilgi

Oracle PaaS

PaaS, güvenli bir yöntem ile yeni nesil uygulama yazılımlarını geliştirmek, test etmek ve dağıtmak için yazılımlara abone olmasına ve yazılımları kullanmasına olanak tanır. Geliştiricilerin, BT çalışanlarının ve iş liderlerinin pazara girme süresini hızlandırmak ve rekabet avantajlarını ölçeklendirmek üzere bulutta maliyet optimizasyonu sunan bir üründür.

Detaylı Bilgi

Oracle SaaS

Kurulumunuzun tamamının herhangi bir yerden herhangi bir cihaza kesintisiz bir şekilde bağlanabildiğinden emin olun. Bulut verileriniz her zamankinden daha güvende olsun. Oracle’ın yerleşik ve veri odaklı bulut uygulaması ile hepsini gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Oracle Türkiye Distribütörü - Linkplus

Oracle’ın Türkiye’deki ilk ve en büyük distribütörü olan Linkplus, sizi katma değerli distribütörlük anlayışı ile tanıştırıyor.

Linkplus olarak Oracle’ın A’dan Z’ye ürün yelpazesini bilgi ve deneyime dayanan satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ile birleştiriyoruz. CcoE’dan Demo Center’a uzanan geniş desteği ile Linkplus, size Oracle ürün ailesini sunuyor.

LinkPlus, 1995 yılında kurulmuş ve bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir firmadır.

LINKPLUS.COM.TR 2017 - Website Management: flatart