Brand Name

Oracle Engineered Systems

Oracle Engineered Systems Ürün Ailesi

Oracle Exadata Database Machine

Oracle Exadata Database Machine, hem veri ambarına aktarım, hem de online uygulama yazılımları için olağanüstü bir performans sağlayan tek veri tabanı makinesidir. En zorlu ve kritik iş yüklerinin performansını ve verimliliğini optimize eder.

Detaylı Bilgi

Oracle Exalogic Elastic Cloud

Oracle Exalogic Elastic Cloud, yüksek performans, güvenilirlik ve ölçeklenebilirlik sağlamak için tasarlanmış bir donanım ve yazılımdır. Oracle, Java ve diğer uygulamalarla çalışır. Aynı zamanda düşük maliyet, düşük risk ve daha yüksek kullanıcı verimliliği sunar.

Detaylı Bilgi

Oracle SuperCluster

Bulut altyapınızı sektörün en gelişmiş güvenliği, yüksek performansı ve düşük maliyeti ile koruyun. Oracle SuperCluster ile karmaşıklığı önemli ölçüde düşürmek için araç ve otomasyon sağlayın.

Detaylı Bilgi

Oracle Virtual Compute Appliance

Oracle Virtual Compute Appliance, donanım ve sanallaştırılmış uygulama yazılımlarının hızlı kurulumu için tasarlanmış, entegre ve yazılım tanımlı bir altyapı sistemidir.

Detaylı Bilgi

Oracle Database Appliance

Oracle Database Appliance size kolay, optimize ve uygun fiyatlı bir çözüm sunar. Oracle Database için optimize edilmiştir. Oracle Database Appliance maliyetleri azaltır, uygulama yazılımı ve veri tabanı performansını yükseltir.

Detaylı Bilgi

Oracle Exalytics In-Memory Machine

Oracle Exalytics In-Memory Machine, yüksek seviyede analitik içeren işleriniz için mühendislik sistemi sunar. Bu sistem eşsiz zekası, basitliği ve yönetilebilirliği ile düşünce analizi sağlamak için en iyi donanım, BI yazılımı ve bellek içi veri tabanı teknolojisini kullanır.

Detaylı Bilgi

Oracle Big Data Appliance

Oracle Big Data Appliance ile kapsamlı ve güvenli büyük veri olanakları, işletmenizi düşük maliyetlerle buluşur. Oracle Big Data Appliance, uygulama zamanını kısaltmak ve riski azaltmak için entegre olmuş, optimize edilmiş ve ayarlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Oracle Türkiye Distribütörü - Linkplus

Oracle’ın Türkiye’deki ilk ve en büyük distribütörü olan Linkplus, sizi katma değerli distribütörlük anlayışı ile tanıştırıyor.

Linkplus olarak Oracle’ın A’dan Z’ye ürün yelpazesini bilgi ve deneyime dayanan satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ile birleştiriyoruz. CcoE’dan Demo Center’a uzanan geniş desteği ile Linkplus, size Oracle ürün ailesini sunuyor.

LinkPlus, 1995 yılında kurulmuş ve bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir firmadır.

LINKPLUS.COM.TR 2017 - Website Management: flatart