Brand Name

Oracle Partner HUB

Oracle Partner HUB

Oracle Partner Network

İş ortakları topluluğumuzun merkezinde yer alan Oracle Partner HUB, iş ortaklarımıza kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmak üzere hazırlanmıştır. Eğer iş ortaklarımız çözümlerini müşteri adaylarına göstermek veya bir etkinlik düzenlemek isterse, Oracle Partner HUB bunun için ideal ortam olacaktır.

Partner HUB, gelişmeye açık ve etkinliğini artırmak isteyen iş ortaklarına mevcut sistemler için teknik destek sağlamakta ve çalışanların eğitiminde yardımcı olmaktadır. İş ortaklarının Oracle ürün bilgilerini ve yetkinliklerini artırmak, bu sayede satış grafiğini yükseltmek amaçlanmaktadır. İş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu her konuda, Oracle Partner HUB uğrayacakları ilk yer olacaktır.

İş ortaklarımız, Oracle ürünlerini ve piyasayı daha iyi çözümleyebilecek, aynı zamanda Oracle ürünlerinin işlevselliklerinden, Partner HUB sayesinde istifade edebileceklerdir. Oracle Partner HUB, satış ve pazarlama sektörlerindeki şirketlere Oracle ile ortaklık sağlayarak destek verirken aynı zamanda iş ortaklarına oluşturduğu ağ ile birlikte çalışma imkanı yaratmaktadır.

Güncel Eğitim Programlarımız

Güncel eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için etkinliklerin üzerine tıklayabilir, online kayıt yaptırabilirsiniz.

Eğitim Adı ve Detaylı Bilgi Eğitim Tarihi Eğitim Süresi Eğitim Türü Kayıt
Oracle Cloud Infrastructure: Workshop  23 Kasım 1 Gün Ücretsiz

LinkPlus, 1995 yılında kurulmuş ve bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir firmadır.

LINKPLUS.COM.TR 2017 - Website Management: flatart